Vastupidav suure täpsusega SM-kiudoptiline plaastrijuhe pakub tehnilist tuge
Uusim müüa ülitäpse kiudoptilise jaoturi disain klientidele
Tehas tarnib otse täpset fiiberoptilist plaastrikaablit Tai TOT-i tarnija

Soovitatavad tooted

  • SC kasti tüüpi fiiberoptiline jaotur

    SC kasti tüüpi fiiberoptiline jaotur

    Hiina tootja SC kasti tüüpi fiiberoptilist jaoturit võib pakkuda tasuta proovina. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

  • ST SM adapter

    ST SM adapter

    Hiina tootja ST SM adapter võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

  • ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

    ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

    ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrijuhtme tootja Hiinas võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

Uued tooted

SC kasti tüüpi fiiberoptiline jaotur

SC kasti tüüpi fiiberoptiline jaotur

Hiina tootja SC kasti tüüpi fiiberoptilist jaoturit võib pakkuda tasuta proovina. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

ST SM adapter

ST SM adapter

Hiina tootja ST SM adapter võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

LC SM adapter

LC SM adapter

Hiina LC SM-adapteri tootja võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

SC OM3 plaastrikaabel

SC OM3 plaastrikaabel

Hiina tootja SC OM3 Patch Cord võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

MTRJ OM1 plaastrikaabel

MTRJ OM1 plaastrikaabel

Hiina tootja MTRJ OM1 Patch Cord võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrijuhtme tootja Hiinas võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

LC/APC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

LC/APC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

LC/APC SM (ühe režiimiga) plaastrijuhtme tootja Hiinas võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

FC/APC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

FC/APC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

Hiina tootja FC / APC SM (ühe režiimiga) Patch Cord võib pakkuda madalat hinda. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

Uudised

  • Kiudoptiliste džemprite struktuur ja klassifikatsioon.

    Kiudoptilised džemprid (tuntud ka kui kiudoptilised pistikud) viitavad optilise kaabli mõlemasse otsa paigaldatud pistikupesadele, et realiseerida optilise tee aktiivne ühendus...

  • Ühemoodilise ja mitmemoodilise kiu võrdlus.

    Tänapäeva võrguehituses on valguskiud leidnud laialdast kasutust selle suure ja kiire kiiruse tõttu. Nende hulgas on kõige levinumad ühemoodilised ja mitmemoodilised kiud.

  • Kui palju te teate kiu kadumisest?

    Kiudoptilise paigalduse puhul on kiudoptiliste linkide täpne mõõtmine ja arvutamine väga olulised sammud võrgu terviklikkuse kontrollimiseks ja võrgu jõudluse tagamiseks.