MTRJ OM1 plaastrikaabel
  • MTRJ OM1 plaastrikaabelMTRJ OM1 plaastrikaabel

MTRJ OM1 plaastrikaabel

Hiina tootja MTRJ OM1 Patch Cord võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

Saada päring

Tootekirjeldus

MRTJ OM1 plaastrikaabel


1.Toote tutvustus

MTRJ OM1 plaastrikaablit kasutatakse laialdaselt fiiberoptilises telekommunikatsioonisüsteemis, fiiberoptilises juurdepääsuvõrgus, kohtvõrgus. Fiiberoptiline muundur, fiiberoptiline andmeedastus, CATV, katseseadmed.SC MTRJ Patch Cordil on 2-aastane garantii.

 

2. MTRJ OM1 Patch Cord tooteparameeter (spetsifikatsioon).

Tüüp

Üks režiim (UPC)

Üks režiim (APC)

Mitu režiimi (UPC)

Sisestamise kaotus

‰¤ 0,3 dB

‰¤ 0,3 dB

‰¤ 0,3 dB

Tagastamise kaotus

UPC‰¥50dB

APC‰¥60dB

/dB

Testige lainepikkust

1310/1550 nm

850/1310nm

Ühenduse tüüp

FC, SC, ST, LC, E2000, MU, MTRJ, DIN, D4, SMA…

Hüdrauli materjal

Tsirkooniumoksiidi keraamika

Ferrule kontsentrilisus

<0,5μ või <1μ

<1μ

Jope materjalid

PVC, LSZH

Kiu tüüp

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Fiber kaubamärk

YOFC, Corning...

Juhtme tüüp

Simpleks, dupleks, 4 tuuma, 6 tuuma, 12 tuuma, 24 tuuma ...

Kaabli läbimõõt

0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm...

Pikkus

Kohandatud

 

3. Toote funktsioon ja rakendus

Madal sisestuskadu ja suur tagasivoolukadu

Hea vahetatavus

Hea vastupidavus

Kõrge temperatuuri stabiilsus

iga kaablikomplekti testitakse ja kontrollitakse käsitsi

iga kaablisõlm on eraldi pitseeritud ja märgistatud

 

4. Toote üksikasjad

Mehhaanilise ülekande registreeritud pistik (MT-RJ) on kiudoptiliste kaablite jaoks kasutatav pistik. Need on väga väikesed ja seetõttu on need eriti kasulikud väikese suurusega seadmetes. MT-RJ pistikud kannavad kahte kiudu ja on saadaval kahes kujunduses, koos tihvtidega (isane) ja ilma (emane)


OM1 kaabel on tavaliselt varustatud oranži ümbrisega ja selle südamiku suurus on 62,5 mikromeetrit (µm). See toetab 10 Gigabit Etherneti kuni 33 meetrit. Seda kasutatakse kõige sagedamini 100-megabitiste Etherneti rakenduste jaoks.


OM2-l on soovitatud jope värv ka oranž. Selle südamiku suurus on 62,5 µm asemel 50 µm. See toetab kuni 82 meetri pikkust 10 Gigabit Etherneti, kuid seda kasutatakse sagedamini 1 Gigabit Etherneti rakenduste jaoks.


Nii OM1 kui ka OM2 töötavad hästi LED-põhiste seadmetega, mis võivad saata kaabli kaudu sadu valgusrežiime.

 


Hot tags: MTRJ OM1 plaastrikaabel, tehase otsemüük, tehasest otse tarnimine, vastupidav, hõlpsasti hooldatav, uusim müük, stiilne, kõrge täpsusega, täpne, kõrge täpsusega, hea stabiilsus, täpne, professionaalne, uusim, kvaliteet, uus disain, vormi valmistamine, originaalseadmete tootja , Disain kliendile, pakkuge tehnilist tuge, Tai TOT tarnija, 1-aastane garantii

Seotud kategooria

Saada päring

Palun andke oma päring teile allolevas vormis. Me vastame teile 24 tunni jooksul.