SC OM4 plaastrikaabel
  • SC OM4 plaastrikaabelSC OM4 plaastrikaabel
  • SC OM4 plaastrikaabelSC OM4 plaastrikaabel
  • SC OM4 plaastrikaabelSC OM4 plaastrikaabel
  • SC OM4 plaastrikaabelSC OM4 plaastrikaabel
  • SC OM4 plaastrikaabelSC OM4 plaastrikaabel

SC OM4 plaastrikaabel

Hiina tootja SC OM4 Patch Cord võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud Fiber Optic valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

Saada päring

Tootekirjeldus

SC OM4 plaastrikaabel


1.Toote tutvustus

SC OM4 plaastrikaabelis kasutatakse laialdaselt kiudoptilises telekommunikatsioonisüsteemis, fiiberoptilises juurdepääsuvõrgus, kohtvõrgus. Fiiberoptiline muundur, fiiberoptiline andmeedastus, CATV, testimisseadmed.SC OM3 patch Cordil on 2-aastane garantii.

 

2. SC OM4 plaastrikaabel tooteparameeter (spetsifikatsioon).

Tüüp

Üks režiim (UPC)

Üks režiim (APC)

Mitu režiimi (UPC)

Sisestamise kaotus

‰¤ 0,3 dB

‰¤ 0,3 dB

‰¤ 0,3 dB

Tagastamise kaotus

UPC‰¥50dB

APC‰¥60dB

/dB

Testige lainepikkust

1310/1550 nm

850/1310nm

Ühenduse tüüp

FC, SC, ST, LC, E2000, MU, MTRJ, DIN, D4, SMA…

Hüdrauli materjal

Tsirkooniumoksiidi keraamika

Ferrule kontsentrilisus

<0,5μ või <1μ

<1μ

Jope materjalid

PVC, LSZH

Kiu tüüp

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Fiber kaubamärk

YOFC, Corning...

Juhtme tüüp

Simpleks, dupleks, 4 tuuma, 6 tuuma, 12 tuuma, 24 tuuma ...

Kaabli läbimõõt

0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm...

Pikkus

Kohandatud

 

3. Toote funktsioon ja rakendus

Madal sisestuskadu ja suur tagasivoolukadu

Hea vahetatavus

Hea vastupidavus

Kõrge temperatuuri stabiilsus

iga kaablikomplekti testitakse ja kontrollitakse käsitsi

iga kaablisõlm on eraldi pitseeritud ja märgistatud

 

4. Toote üksikasjad

OM3 on mõeldud täiustatud 50 mikroni klaasi jaoks (võimaldab 10 gigabitist Etherneti 300 m kaugusele). OM4 on uus tähistus, mida praegu kasutab TIA, kuid mida ISO pole veel vastu võtnud, ja mis tähistab täiustatud 50 mikronit klaasi, mis on võimeline 10 gigabitist Etherneti kuni 550 meetrini. Siin pakume kvaliteetset, kuid madala hinnaga SC OM4 plaastrikaabel'i.


Hot tags: SC OM4 plaastrikaabel, tehase otsemüük, tehasest otse tarnimine, vastupidav, hõlpsasti hooldatav, uusim müük, stiilne, ülitäpne, täpne, kõrge täpsusega, hea stabiilsus, täpne, professionaalne, uusim, kvaliteet, uus disain, vormi valmistamine, originaalseadmete tootja , Disain kliendile, pakkuge tehnilist tuge, Tai TOT tarnija, 1-aastane garantii

Seotud kategooria

Saada päring

Palun andke oma päring teile allolevas vormis. Me vastame teile 24 tunni jooksul.

Seotud tooted