Kodu > Tooted > Fiiberoptiline patchjuhe > SM fiiberoptiline patchjuhe > ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel
ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel
  • ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabelST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel
  • ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabelST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel
  • ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabelST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel
  • ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabelST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel
  • ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabelST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrijuhtme tootja Hiinas võib pakkuda tasuta näidist. Oleme aastaid spetsialiseerunud kiudoptilisele valdkonnale. Meie tooted on hea hinnaeelisega ja katavad enamiku Euroopa ja Ameerika turust. Loodame saada teie pikaajaliseks partneriks Hiinas.

Saada päring

Tootekirjeldus

ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel

 

1.Toote tutvustus

ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaablit kasutatakse laialdaselt fiiberoptilises telekommunikatsioonisüsteemis, fiiberoptilises juurdepääsuvõrgus, kohtvõrgus. Fiiberoptiline muundur, fiiberoptiline andmeedastus, CATV, testimisseadmed. ST/UPC SM (üherežiimiline) patch Cordil on 2-aastane garantii.

 

2. ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastri juhtme tooteparameeter (spetsifikatsioon)

Tüüp

Üks režiim (UPC)

Üks režiim (APC)

Mitu režiimi (UPC)

Sisestamise kaotus

‰¤ 0,3 dB

‰¤ 0,3 dB

‰¤ 0,3 dB

Tagastamise kaotus

UPC‰¥50dB

APC‰¥60dB

/dB

Testige lainepikkust

1310/1550 nm

850/1310nm

Ühenduse tüüp

FC, SC, ST, LC, E2000, MU, MTRJ, DIN, D4, SMA…

Hüdrauli materjal

Tsirkooniumoksiidi keraamika

Ferrule kontsentrilisus

<0,5μ või <1μ

<1μ

Jope materjalid

PVC, LSZH

Kiu tüüp

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Fiber kaubamärk

YOFC, Corning...

Juhtme tüüp

Simpleks, dupleks, 4 tuuma, 6 tuuma, 12 tuuma, 24 tuuma ...

Kaabli läbimõõt

0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm...

Pikkus

Kohandatud

 

3. Toote funktsioon ja rakendus

Madal sisestuskadu ja suur tagasivoolukadu

Hea vahetatavus

Hea vastupidavus

Kõrge temperatuuri stabiilsus

iga kaablikomplekti testitakse ja kontrollitakse käsitsi

iga kaablisõlm on eraldi pitseeritud ja märgistatud

 

4. Toote üksikasjad

Üherežiimiline 9/125 um südamikuga, simpleks, ST/UPC SM (ühe režiimiga) Patch Cord fiiberoptiline plaastrijuhe. APC tähistab nurga all poleeritud füüsilist kontakti (8-kraadise nurga all lõikamine), mis tagab väga suure tagastuskadu (>65 dB) ja UPC tähistab ultrafüüsilist kontakti ja on üks parimaid viise kiudraudade poleerimiseks, tagades tagasisumbumise, mis on suurem kui 50dB üherežiimiliste ühenduste jaoks.


Testimiseks saame pakkuda ST / UPC SM (ühe režiimiga) plaastrikaablit tasuta proovina.

 


Hot tags: ST/UPC SM (üherežiimiline) plaastrikaabel, tehase otsemüük, otse tehasest tarnitav, vastupidav, kergesti hooldatav, uusim müük, stiilne, ülitäpne, täpne, kõrge täpsusega, hea stabiilsus, täpne, professionaalne, uusim, kvaliteet, uus disain, vormi valmistamine, originaalseadmete tootja, kliendile mõeldud disain, tehniline tugi, Tai TOT-i tarnija, 1-aastane garantii

Seotud kategooria

Saada päring

Palun andke oma päring teile allolevas vormis. Me vastame teile 24 tunni jooksul.